KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

KargomKolay; Dr. Önder Türker tarafından 2014 yılında kurulan DRN Lojistik A.Ş. bünyesinde yer almaktadır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 207 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Yurtdışı kargo gönderiminde en yakın çözüm ortağınız olmayı hedefleyen KargomKolay, sektörün gerektirdiği tüm ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap verebilen uzman kadroya sahiptir.

KargomKolay; son yıllarda e-ticaret şirketleri için giderek önem kazanan mikro ihracat işinde de müşterilerine sunduğu üstün pazaryeri çözümleri ile yükselişe geçmiştir. E-ticaret şirketlerine sağladığı teknik altyapı ile sepete ürün eklendiğinde anlık olarak adrese teslim kargo fiyatını hesaplatabilmektedir.

Ödüllü girişim projeleri ile her geçen gün adını daha sık duyuran DRN Lojistik A.Ş., Türk Ekonomi Bankası tarafından desteklenmektedir.


Mikro / Kolay İhracat Kargom İhracat

Sunduğumuz üstün pazaryeri çözümleri ile mikro ihracat artık daha kolay!

Yurtdışına evrak gönderimi Kargom Evrak

Tek adımda hesaplanan en ekonomik fiyat ile 207 ülkeye evrak gönderebilirsiniz.

Yurtdışına numune / paket gönderimi Kargom Paket

Göndereceğiniz numune veya paketin en güvenli şekilde yerine ulaşması için ihtiyacınız olan tüm paketleme bilgilerinde size destek oluyoruz.

E-Ticaret Sitesi Entegrasyonu Kargom E-Ticaret

Sağladığımız teknik altyapı ile sepete ürün eklendiğinde anlık olarak adrese teslim kargo fiyatı hesaplanabiliyor.